w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Transfery na lotniska

Transport na lotnisko z firmą Follow me! to najwygodniejszy sposób dojazdu na lotnisko lub z lotniska Berlin-Schönefeld (SFX), Berlin-Tegel (TLX) i lotniska Szczecin – Goleniów.
 
Transfery liniowe: podróż na lotnisko wygodnym autobusem 20, 36 lub 50-miejscowym, według stałego rozkładu jazdy i określonych przystanków. Przejazdy na lotnisko Berlin-Schönefeld (SFX) realizowane są co godzinę, 20 razy dziennie.

Połączenia lotnisko Goleniów (SZZ) realizowane są zgodnie z siatką przylotów i odlotów.
Jednakowo oznakowane pojazdy ułatwiają odnalezienie naszych autobusów na lotniskach. 
Transfery na lotnisko Berlin-Tegel (TLX) realizowane są przy kooperacji z marką FlixBus. Połączenia bezpośrednie z lotniskiem Tegel obsługiwane są 9x dziennie, 7 dni w tygodniu. Połączenia z lotniskiem Berlin Tegel realizowane są przez zielone autokary marki FlixBus. 
 
Transfery indywidualne: Transfer indywidualny to przejazd dostosowany do potrzeb klienta: odbiór spod wskazanego miejsca, o dowolnej godzinie. To pasażer ustala godzinę wyjazdu, miejsce, oraz trasę przejazdu.

Przejazdy indywidualne odbywają się na zasadzie "door to door". Dostosowujemy się do wszelkich sugestii ze strony klienta. Zapewniamy odbiór z domu, hotelu, firmy i dowozimy bezpośrednio pod bramkę wylotów. Przy odbiorze z lotniska kierowca oczekuje na podróżnych przy bramce przylotów z tabliczką.

Zobacz rozkład jazdy

Więcej informacji pod numerem telefonu: (+48) 91 48 50 422 lub 603 33 02 33 (24h)

 

W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo najwygodniejszy dla siebie rodzaj transferu: 
 

Nasze transfery to komfort dostosowany do Twojego stylu życia.