w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Sindbad - wyniki konkursu!

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy! Liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Wasze odpowiedzi były niezwykle inspirujące, a wybór tej najlepszej niełatwy. Liczymy na to, że wszystkim uda się zrealizować podróżnicze marzenia, a jednej osobie pomożemy w tym już teraz!
 
 
 
Nagrodę w postaci dwóch dwustronnych biletów Sindbada na połączenie ze Szczecina do dowolnego niemieckiego miasta wygrała Pani Barbara Hałaburda. Serdecznie gratulujemy!
 
Poniżej wybrany fragment z obszernego tekstu Pani Barbary:
"Cały region słynie z winnic i produkcji wina, ma swój wspaniały, niepowtarzalny klimat. Okolice są naprawdę przepiękne, zwłaszcza krajobrazy nadreńskie. Chciałabym polecić go Polakom, bo niewielu ich tam jeździ, a naprawdę warto. Jak raz się tam pojedzie, chce się bardzo wrócić, tak właśnie jest ze mną, bardzo chcę tam wrócić choćby na chwilę. Bardzo chcę wygrać ten konkurs i wreszcie pojechać."
 
Śledźcie nasz profil i sprawdzajcie aktualne promocje na www.interglobus.pl oraz https://www.facebook.com/InterglobusTour, bo już szykujemy dla Was kolejny konkurs

OK