w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Rozkład jazdy

We współpracy z lotniskiem w Goleniowie realizujemy transfery komfortowymi autobusami i busami na trasie Szczecin - Lotnisko Goleniów. Godziny wyjazdów autobusów skomunikowane są z odlotami i przylotami z lotniska w Goleniowie.
Oferujemy punktualny i komfortowy przejazd oraz tanie bilety Szczecin Goleniów lotnisko. Bez względu czy wybierzecie opcję stałych kursów linowych realizowanych autobusem czy transfer spod domu busem, gwarantujemy niskie ceny. Jesteśmy przewoźnikiem najdłużej świadczącym transfery lotniskowe w regionie.
  
Dzięki naszej ofercie nie muszą się Państwo zastanawiać jak dotrzeć na lotnisko Goleniów. Jeżeli przybywacie z daleka i Szczecin czy lotnisko Goleniów są dla Was całkowicie nieznane, służymy kompleksową pomocą. Jeżeli przylatujecie na Goleniów Airport i udajecie się do któregoś z nadmorskich kurortów w Zachodniopomorskim również jesteśmy do dyspozycji - naszym busem z lotniska przewieziemy Was wygodnie do każdego zakątka na Wybrzeżu.
 
Z nami dojedziesz bezpiecznie do celu. Transfery na lotniska są od lat naszą domeną. Tanie bilety na lotniska znajdziesz zawsze na naszej stronie.
 
  Szczecin LOT - odjazd 2 godz. 20 minut przed wylotem samolotu
Szczecin Dworzec Główny PKP - odjazd 2 godz. 10 minut przed wylotem samolotu
Szczecin Dąbie - odjazd 1 godz. 50 minut przed wylotem samolotu 
 
 
UWAGA: aktualny rozkład jazdy znajdziesz na naszej nowej stronie:  https://followme.pl/rozklad-jazdy/rozklad-jazdy-szczecin-lotnisko-goleniow/
 

TRANSFERY NA WYLOTY LINIAMI : RYANAIR, NORWEGIAN i WIZZ AIR     

 
                 

Szczecin Goleniów Lotnisko

Szczecin LOT
(ul. Wyzwolenia)

2h 20min

Szczecin Dw. PKP
(Interglobus Tour)

2h 10min

Szczecin Dąbie
dw. PKP

1h 50min

Goleniów
lotnisko

1h 20min
W rozkładzie podano czas wyjazdu autobusu przed wylotem samolotu:

Odjazdy z lotniska Goleniów do Szczecina - 20 minut po lądowaniu samolotu.

Ceny biletów:
15,99 zł - zakup biletu w naszym Biurze Obsługi Klienta lub online na www.interglobus.pl
19,99 zł – przy płatności u kierowcy w autobusie.

TRANSFERY NA WYLOTY LINIAMI CZARTEROWYMI


 

Szczecin Goleniów Lotnisko

Szczecin LOT
(ul. Wyzwolenia)

3h 00min

Szczecin Dw. PKP
(Interglobus Tour)

2h 50min

Szczecin Słoneczne
dw. PKS

2h 40min

Szczecin Dąbie
dw. PKP

2h 30min
W rozkładzie podano czas wyjazdu autobusu przed wylotem samolotu:
Odjazdy z lotniska Goleniów do Szczecina - 40 minut po lądowaniu samolotu.

Ceny biletów:
24,99 zł - zakup biletu w naszym Biurze Obsługi Klienta lub online na www.followme.pl
24,99 zł – przy płatności u kierowcy w autobusie.

Informujemy, iż godziny wyjazdów autobusów /na loty czarterowe/ w systemie rezerwacyjnym są godzinami orientacyjnymi. Prawidłowa godzina wyjazdu zostaje dostosowana do godziny wylotu ale dopiero po ostatecznej informacji od przewoźnika lotniczego a pasażer jest informowany przez touroperatora o zmianie, (zazwyczaj od 48 h do 24 h przed wylotem).

Jeżeli nie ma takiej informacji ze strony touroperatora, Pasażer proszony jest o potwierdzenie godziny wyjazdu na minimum 12 godzin przed planowaną godziną odjazdu.

W przypadku opóźnienia samolotu pow. 2 h, bilet na transfer z lotniska Goleniów traci ważność. A w sytuacji, gdy przewoźnik podstawi dodatkowy autobus należy powtórnie uiścić opłatę u kierowcy.
W przypadku opóźnienia powyżej 2h przewoźnik nie gwarantuje realizacji przejazdu, jak również zastrzega możliwość odwołania kursu w przypadku braku rezerwacji na dany transfer.(dot. tylko przejazdów na loty czarterowe na trasie Goleniów - Szczecin).
 
Jak dojechać na LOT z Warszawy do Goleniowa?

Pod loty krajowe LOT, w Follow me! oferujemy wygodne połączenia Business Taxi z odbiorem bezpośrednio spod domu! Jako jedyni w regionie oferujemy 3 klasy przejazdów w tym nowość na rynku ECO Business Taxi.
ECO Business Taxi to przejazdy na zasadzie Ridesharingu z odbiorem spod domu już od 79 zł.os.!. Usługa ECO to proekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Przejazdy polegają na łączeniu pasażerów udających się z tych samych rejonów miasta na ten sam lot. Kursy realizowane są komfortowymi samochodami Mercedes E-class.
 
Usługa została uruchomiona w kwietniu 2019 r. i cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Za przejazd na trasie Szczecin Goleniów lotnisko pasażer płaci zaledwie 79 zł (w taryfie ECO Business Taxi).
 
Oczywiście istnieje możliwość skorzystania z naszej sztandarowej usługi Business Class (przejazd indywidualny) lub wybrać jeszcze wyższy komfort przejazdu decydując się na przejazd First Class! Więcej informacji: biuro@followme.pl