w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Lamborghini we flocie "follow me"?

Lamborghini Huracan z silnikiem o mocy przekraczającej 600KM prowadzi samoloty podczas kołowania na jednym z europejskich lotnisk jako samochód „follow me”. Pasażerowie żartują, że ma to wpłynąć na przyspieszenie ruchu naziemnego na lotnisku :). A jak jest naprawdę?

 
 
To nie żart… od 2013 roku producent samochodów marki Lamborghini współpracuje z lotniskiem w Bolonii we Włoszech. Miejsce zostało wybrane nie przez przypadek, to właśnie w okolicach tego miasta znajduje się główna siedziba producenta tej słynnej marki. Współpraca ma na celu promocję nie tylko marki samochodu, ale również całego regionu. Prawda, że oryginalne?
 
Po raz pierwszy Lamborghini w roli samochodu technicznego zaczął pracować w 2016 roku, współpraca na tej płaszczyźnie trwa do dzisiaj. Ciekawostką jest, że Lamborghini Huracan może rozpędzić się od 0-100 km/h szybciej niż Boeing 737. Samochód potrzebuje 3,2 sekund, podczas gdy najpopularniejszy samolot świata „aż” 12 s..
 
Wybierając się do Bolonii koniecznie zwróćcie uwagę na to, jakie auto wprowadza Wasz samolot, być może będzie to właśnie Lamborghini Huracan! :)