w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Eventy i wyjazdy integracyjne dla pracowników i klientów

Firmowy wyjazd do SPA? Piłkarskie emocje na Camp Nou w Barcelonie? A może firmowy wypad na narty lub turniej tenisa? Udany event firmowy czy wyjazd integracyjny dla pracowników lub klientów to nie tylko dobra zabawa i świetne wspomnienia. To też coraz częściej ważny element przewagi nad konkurencją. 
 
Follow me! dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotuje dla Państwa niezwykły firmowy event, który dostarczy pracownikom lub klientom sporo świetnej zabawy i niezapomnianych chwil!
 
 
 
Z nami zorganizują Państwo event idealny w każdej minucie jego trwania. Zapewnimy Państwu komfortowy przejazd na miejsce, noclegi dopasowane do potrzeb oraz zorganizujemy liczne aktywności i atrakcje, które zapewnią wszystkim uczestnikom emocje, relaks i chwile wytchnienia od codzienności.
 
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i współpracy wieloma sprawdzonymi partnerami zapewniamy kompleksową organizację eventów firmowych na najwyższym poziomie. Wszystkie propozycje eventów są przygotowywane indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.