w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Ekologiczna jazda!

Ekologiczna jazda
 
Bezpieczna i komfortowa podróż pasażerów to priorytety, które od lat zapewniają nam pozycję lidera w regionie, a przede wszystkim liczne grono zadowolonych klientów. W naszej działalności stawiamy na nowoczesną flotę oraz profesjonalnych i doświadczonych kierowców. To co nas wyróżnia to także inwestowanie w proekologiczne rozwiązania - nasze najnowsze pojazdy wyposażone są w silniki spełniające normy Euro 6, systemy zmniejszające emisję spalin BlueTEC, natomiast kierowcy przechodzą szkolenia z zakresu ekologicznej jazdy.


Ponadto w 2014 roku przyjęliśmy strategię społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), dzięki której możemy wzmocnić nasze działania na rzecz bezpieczeństwa, ekologii, rozwoju zawodowego pracowników oraz zaangażowania firmy w życie społeczności lokalnej. Przyjęcie strategii zgodnej ze społeczną odpowiedzialnością biznesu zobowiązuje nas do postępowania w sposób etyczny i zgodny z panującymi standardami organizacyjnymi, środowiskowymi i kulturowymi.


Ekologia
Nasze najnowsze pojazdy wyposażone są w silniki, które spełniają zarówno normy EURO 5 i 6, a także technologie redukujące zużycie zasobów naturalnych .

Czym jest EURO 6?
Jest to europejski standard emisji spalin, obowiązujący dla pojazdów poruszających się w Unii Europejskiej. Dzięki normom EURO redukowana jest emisja szkodliwych substancji do atmosfery, co wpływa na poprawę jakości powietrza. Norma EURO 6 weszła w życie w 2014 roku. 

Czym jest BlueTEC?
Technologia opracowana przez Mercedes-Benz, bazująca na supernowoczesnych silnikach, zmniejszająca emisje zanieczyszczeń do minimum. Blue TEC wpływa także na obniżenie zużycia paliwa. Dzięki zastosowaniu technologii BlueTEC nasze pojazdy są znacznie bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. 

Bezpieczeństwo
Jakie systemy stosujemy?
O bezpieczną podróż pasażerów dbają nasi doświadczeni kierowcy, a także wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych stosowanych w naszych pojazdach. Wśród nich:
 
• system wspomagający kierowcę Intelligent Drive, który pomaga w automatycznym utrzymaniu odstępu między pojazdami,
• system Attention Assist monitorujący stopień koncentracji kierującego
• systemy ABS i BAS wspomagające układ hamulcowy.

Dzięki dotacji uzyskanych ze Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej nasze pojazdy wyposażyliśmy dodatkowo w system monitorowania GPS ETOS oraz system prewencji kolizyjnej Mobileye, ostrzegający przed kolizjami i niekontrolowaną zmianą pasa ruchu, sprawdzający dystans do pojazdu z przodu, a także rozpoznający znaki drogowe. Zastosowane systemy znacznie podwyższyły poziom bezpieczeństwa kierowców i pasażerów.
 

Doświadczenie

W jakich szkoleniach bierzemy udział?
Nasi kierowcy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich umiejętności w zakresie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy oraz najwyższej jakości obsługi klienta:
 
• Szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach – cykl kursów obejmujący zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, odbywający się w Niemczech.
• Akademia Jazdy Mercedes-Benz Vans – cykl szkoleń z doskonalenia techniki jazdy, których głównym założeniem jest nauka rozpoznawania i unikania zagrożeń na drodze oraz reagowania w trudnych sytuacjach.
• Szkolenie z zakresu budowania relacji z klientem umożliwiające zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych pasażerów