w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Dołącz do nas!

Jesteś energiczną osobą, lubiącą ambitne zadania i pracę w prężnie rozwijającym się otoczeniu?
Masz pozytywne nastawienie, cenisz wzajemną współpracę, a swoje obowiązki traktujesz serio?
Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem by dołączyć do naszego zespołu!                                                                                            Sprawdź aktualne oferty pracy >>> 

 
 

Dlaczego warto u nas pracować?

TEAM-WORK - jesteśmy zespołem i pracujemy w jednej drużynie WSPÓLNY CEL- jasne zasady i wartości, którymi się kierujemy JAKOŚĆ - wspólnie dbamy o najwyższą jakość i efekty naszej pracy
ROZWÓJ - cenimy otwartość na różne pomysły, inicjatywę w działaniu oraz chętnie bierzemy udział w szkoleniach zawodowych SATYSFAKCJA - którą czerpiemy z dobrze wykonanej pracy i z zadowolenia naszych Klientów
PRESTIŻ - to nasze miejsce pracy: stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak do nas dołączyć?

Zanim dołączysz do naszego zespołu, zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacyjnym. Abyś mógł się lepiej do niego przygotować, przedstawiamy w skrócie jego główne etapy (w zależności od stanowiska).

I ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Pierwsze spotkanie, podczas którego weryfikujemy, na ile spełniasz oczekiwania związane z pracą na danym stanowisku. Przygotuj się na swobodną rozmowę z rekruterem, który będzie chciał dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu zawodowym, kwalifikacjach i kompetencjach. Jeśli wymaga tego stanowisko - zostanie także sprawdzona znajomość języka obcego lub wiedza merytoryczna.

II ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Spotkanie z osobą decyzyjną, która poza przeprowadzeniem standardowej rozmowy, zaprezentuje również bardziej szczegółowo warunki zatrudnienia. Podczas tego spotkania dowiesz się więcej o szczegółach pracy na danym stanowisku oraz będziesz mógł dopytać o istotne dla Ciebie kwestie formalne.

JAZDA TESTOWA
Ok. 15-minutowy test praktyczny sprawdzający Twoje umiejętności z obsługi pojazdu, stylu jazdy i zachowania się w ruchu drogowym.


JAZDY ZAPOZNAWCZE
Jazdy instruktażowe prowadzone pod okiem naszego doświadczonego kierowcy. Podczas tego etapu poznasz pracę kierowcy „od podszewki”, tj. nasze trasy, przystanki, sposób obsługi pojazdu, obsługi klientów itp.

DNI ZAPOZNAWCZE
2-3 krótkie spotkania, podczas których będziesz mógł zaobserwować jak wygląda praca w danym dziale oraz przyjrzeć się obowiązkom na danym stanowisku. Zostaniesz także poproszony o wykonanie kilku zadań praktycznych.

DECYZJA O ZATRUDIENIU

Przeszedłeś pozytywnie proces rekrutacji? Brawo! Witamy w naszym zespole!

Jak się u nas pracuje?

 

Nasza organizacja opiera się na ścisłej współpracy między działami, współpracy w ramach działów oraz na indywidualnej pracy każdego z osobna. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć więcej, ale równocześnie bierzemy indywidualną odpowiedzialność za te zadania, do których zostaliśmy przydzieleni.

Pierwsze kroki po zatrudnieniu

Zdajemy sobie sprawę jak stresujące bywają pierwsze dni dla nowozatrudnionych pracowników, dlatego pomagamy im stawiać pierwsze kroki w naszej firmie. W tym celu został opracowany specjalny Program Adaptacyjny dla nowych pracowników, regulujący zasady wdrażania do firmy. Najważniejsze punkty programu to:

  • Szkolenie stanowiskowe - prowadzone przez Szkoleniowca (tj. doświadczonego pracownika danego działu) w pierwszych dniach pracy
  • Nadzór Opiekuna - wsparcie dla nowozatrudnionego pracownika, pomoc w sytuacjach trudnych, rozmowy kontrolne
  • Okres przejściowy - 3-miesięczny okres adaptacyjny, w którym masz czas na bliższe poznanie firmy i przystosowanie się do obowiązujących nas zasad

Nasza organizacja - poznaj nas bliżej

DZIAŁ TRANSPORTU

Największy dział naszej firmy, odpowiedzialny za planowanie tras, nadzór nad prawidłową realizacją przejazdów, stan techniczny pojazdów i ogólną politykę flotową. 

Dział Transportu tworzą:
Kierowcy kat. B i D
Specjaliści ds. transportu
Dział techniczny
Kierownik Transportu, z-ca Kierownika Transportu

DZIAŁ WYNAJMU AUTOKARÓW

Dział obsługujący zlecenia wynajmu pojazdów naszej floty, zajmujący się organizacją dłuższych przejazdów, imprez okolicznościowych lub innych zleceń (np. wycieczki, wyjazdy grupowe, pracownicze, biznesowe itp.).

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Dział zajmujący się bieżącą obsługą Klientów, rezerwacją przejazdów oraz sprzedażą biletów. Nasi konsultanci służą także pomocą w zakresie kompleksowego planowania podróży i doboru najkorzystniejszych ofert.

Nasze Biuro Obsługi Klienta to:
- bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych
- call center
- Centrum Obsługi Klienta Biznesowego

DZIAŁ MARKETINGU

Zadaniem tego działu jest promocja marki naszej firmy i jej produktów, prowadzenie kampanii reklamowych, przygotowywanie ofert specjalnych, dbanie o wizerunek firmy, wygląd strony internetowej itp. W zakres działań tego działu wchodzi także współpraca z kluczowymi partnerami biznesowymi, pozyskiwanie nowych Klientów oraz działania strategiczne z obszaru PR.

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR

Dział odpowiadający za całościową obsługę finansową firmy oraz aspekty formalno-prawne wynikające z prowadzonej działalności gospodarczej. Do głównych zadań działu należy sporządzanie sprawozdań, fakturowanie, prowadzenie ksiąg, sprawy pracownicze, rozliczanie kierowców, raportowanie, analizy finansowe, nadzór nad formalnościami związanymi z zatrudnianiem pracowników oraz współpraca z instytucjami i urzędami w zakresie wynikającym z przepisów.

Bus Driver Academy

Jest to projekt szkoleniowy, skierowany przed wszystkim do kierowców, którzy od zawsze marzyli o dalekich europejskich szlakach i pracy w międzynarodowych firmach transportowych.

W ramach BDA prowadzimy szkolenia m. in. z bezpiecznej i ekonomicznej jazdy (Safe Driving i EcoDriving), szkolenia techniczne (Basic Coach Usage, Trailer Training), szkolenia z obsługi Klienta (VIP & Steward Service), z poruszania się po Europie oraz szkolenia teoretyczne z czasu pracy kierowców. W ramach szkolenia prowadzimy bezpłatne zajęcia z j. angielskiego i j. niemieckiego oraz oferujemy możliwość dofinansowania do kursu na prawo jazdy kat. D i kursu dokształcającego do kat. D.

A po pracy...

W pracy pracujemy. A po pracy? Na pewno się nie nudzimy! Naszych pracowników można spotkać w takich miejscach jak:

  • imprezy integracyjne – np. Andrzejki, pikniki
  • wyjazdy pracownicze – parki rozrywki (Hansa Park, Heide Park, Legoland), Tropical Islands
  • wyjścia do kina i inne spotkania spontaniczne – czyli nieformalne szkolenia „team-building” ;)