w jedną stronę

w dwie strony

Open

Wyjazd

z:

do:

Data wyjazdu:

Powrót

z:

do:

Data powrotu:

Kod promocyjny:

Szukaj

zegar

Rozkład jazdy

Dogodne połączenia ze Szczecina na lotniska Berlin Tegel i Schönefeld oraz lotnisko Szczecin-Goleniów.

Sprawdź

Top 5 wydarzeń w Berlinie w marcu!

Na początku wiosny nie zabraknie w Berlinie interesujących wydarzeń kulturalnych! Sprawdźcie jakie 5 wydarzeń wybraliśmy dla Was na ten miesiąc i już teraz zaplanujcie sobie któryś z marcowych weekendów.

Wiosenny festiwal świateł
Jeżeli uwielbiacie iluminacje świetlne i chcielibyście zobaczyć mapping na żywo, to polecamy wiosenną edycję festiwalu świateł - zobaczycie Berlin w niecodziennej formie. Na pewno będzie to niesamowite przeżycie!
Kiedy: 27.02-8.03.2020

 
 
 
Międzynarodowe Targi Turystyczne
Jeżeli ktoś z Was zastanawia się dokąd pojechać w te wakacje, to z pewnością warto wybrać się na ITB. Na targach prezentują się regiony i kraje ze wszystkich kontynentów. Możecie uzyskać dużo praktycznych informacji o interesujących Was destynacjach. ITB to największe targi turystyczne na świecie, odwiedza je co roku 175 tysięcy osób. Ze Szczecina na targi można dojechać bezpośrednio Flixbusem – autokar zatrzymuje się ok. 200 metrów od wejścia na targi.

Kiedy: 6-10.03.2020
Gdzie: Messedamm 22
Bilety: od 8€
 
 
 
Science Slam
Pasjonujesz się nauką, ale większość wykładów jest mało interesująca? W zabawny sposób dowiedz się o ważnych tematach naukowych. "Science Slam" wprowadza naukę na scenę, a publiczność tworzy jury, które wybiera zwycięzcę wieczoru.

Kiedy: 18.03.2020
Gdzie: Lido
Bilety: od 8€
 
 
 
Maerz Music Festival
Festiwal Problemów Czasu to miejsce doświadczania sztuki i myślenia o tym, jak radzimy sobie z czasem. Muzyka współczesna jest jej centrum i punktem wyjścia do badań nad naturą czasu w życiu, sztuce i teorii.
Kiedy: 28-29.03.2020
Gdzie: Berliner Festspiele - Schaperstraße 24
Bilety: od 17€
 
 
 
Koncerty gwiazd
Będziecie mogli wyszaleć się na koncertach, bo stolicę Niemiec znów odwiedzą gwiazdy światowego formatu! Najlepsze wydarzenia muzyczne w Berlinie w marcu:
  • Lana Del Rey – 2.03.2020
  • James Blunt – 9.03.2020
  • Avril Lavinge – 28.03.2020

Bilety, opcje dojazdu i więcej informacji znajdziecie na: https://koncerty.followme.pl/blog/